esmaspäev, oktoober 15, 2007

Oolrait, ropendama ei peagi hakkama, selle asemel hakkan hoopis halama - raha ei ole, raha ei ole...Meie uus sinine nool peaks juba kuskil treila peal olema, aga selle hind ei ole just see, mis plaanisime. Aga selle eest peaks auto olema nagu ponks :). See on alati nii, ütled mingi hinna ja siis nad hakkavad ikka kallimaid pakkuma ja need kallimad on ju ikka paremad nendest odavamatest, mida nad üldse ei pakugi, sest need on lihtsalt nii saastad onju ja lõpuks kui oled juba ootamisest piisavalt hall, siis lööd käega ja viskad need krdi pulgad sellele neetud trummile järele ning halad niikaua kuni üle viskama hakkab - raha ei ole, raha ei ole...

Eelmine nädal soojustasime akupaagi ära, kohe on tunda erinevust. Toodi kohale ka ülemise korruse radikad, mis järgmise nädal jooksul ära paigaldatakse, sest ei ole eriti lõbus ärgata keset ööd sellepeale, et rõvedalt külm on. Paigaldajateks on mingid teised mehed, mitte paks ja Co, need ei võtnud enam telefoni. Ja hea ongi, kolmandat korda ei viitsiks ju ka samasse ämbrisse astuda, kuskilt nad oleks ikka tõmmanud.

Käisime eile, ilmselt viimast korda see aasta, ratastega vuramas ning sõitsime lähedal asuvasse uuselamurajoonis uudistama, no nii sportlikust huvist, et kuidas neil see vintskapp ikka ehitatud on ja mitmest prussi sarikate jaoks kasutatud on jne (ma loodan, et see on mööduv haigus). Hea oli vaadata, kuidas müüri laoti või krunti korrastati, äratundmisrõõm ja suur kergendus, et see etapp läbi on :). Üks asi hakkas küll silma, nimelt ma olen siiani hirmsalt põdenud, et meil krunt suht madala koha peal ja pärast kõvat sadu on ikka mõnekohapeal maapind väga pehme ning üritanud välja mõelda, kuidas olukorda lahendada, et kas maapinda ikka veel tõsta või hakata mingit drenaazhi tegema(aga mingi aimdus ütleb, et see ei hakkaks tööle ja nagu selgub, siis raha ei ole, raha ei ole jne). Igatahes on meil päris hästi ikka vist läinud. Nende majade ümber seal ikka konkreetselt ujus kõik ning kui arvestada seda, et mitu päeva ei olnud ka sadanud, siis.. tunnen kaasa. Drenaazhi sinna vist plaanis tegema hakata ei ole, sest majade ümber muidu ilus muru kõik ja puha. Aga eks see ole ju tuntud soovitus, et suvel ei tasu maja ostu ette võtta, pigem ikka sopasel ja külmal ajal, siis on hiljem vähem üllatusi. Praegune pilt vist majade müüki seal väga ei soodusta.

Kommentaare ei ole: