laupäev, aprill 26, 2008

Istun siin terrasil ja..

vaatan kuidas päike kuuskede taha vaikselt vajub :). Täna sai terassi katusealuse nurgale vooder seina, ilus oleks muidugi ta jätta selliseks puiduvärvi, aga praktiline on ikka mingit tooni värviga üle võõbata, sest pingid tulevad kohe sinna äärde ja vastu seina toetades oleks seljatagune varsti määrdunud.

Valgustid on samuti paigas, piirdepostid kooritud ja köis ostetud.

Tarmo on iga õhtu vaikselt kuur-varjualust ka nokitsenud. Postid on püsti ja kuuril sarikad ka peal. Ma tegin ülejäänud terassilaudades lillekastid ja lilleseemnedki juba kasvuhoonesse külvatud(aga kas nad ka üles tõusevad ?)

Mul on igal hommikul(just siis tulevad head ideed :P) tuhat uut mõtet, mis aga õhtuks millegi taha alati takerduvad, küll pole mulda tellitud, küll pole maja krohvitud ja küll pole kraavid kaevatud ja küll pole suve soe veel käes. Aga ega kõike korraga ikka ei jõua. Mulle tundub, et mina ei jõua kohe eriti midagi tehtud (majapidamine ja koeraga mängimine võtab oma aja :P)

PS terass ei jää eest niimoodi lahti nagu piltidel on, lauad tulevad ikka ette ka.

PS. Ma lubasin suure suuga, et ei hakka lilledega mässama, aga praegu on selline hoog sees, et tahaks kõik kohad oma peenraid täis teha :P(Aga see aasta ilmselt ei saa veel - ikka muld ja kraavid). Aga ju see ind ka varsti raugeb, kui mu esimesed katsetused närtsima hakkavad (ja seda nad jumala kindlat ka teevad). Ma tean juba isegi mõnda sordinime ja värki :)

Kommentaare ei ole: