esmaspäev, veebruar 07, 2011

Karolinil oli sünnipäev...

tegelikult küll alles tuleb, aga pidasime see nädalavahetus, sest aasta rongaema peab lapse õigel päeval koolis olema.Viimase aja pärlid-
Nupule vajutamine on "Nuputamine". Kui näiteks keegi vajutab mingit nuppu, mis teeb piiksu, siis Karolin kohe küsib - "Kes see nuputab seal?"
Põhiliselt ta küsibki kõigi kohta nii - Kes see kõnnib seal, Kes see jookseb seal, Kes see sõidab seal? Alati ei oskagi vastata....:)

Võttis terrassi pealt liivakastimänguasjad ja seisab hämmeldunud näoga ämber käes "Liiv kus?" Ma seletan, et paks lumi on peal liivakastil, praegu ei saa mängida. Karolin:"Viksame ära lume"

Karolin kallistab ja siis võtab mul kõrvade juurest peast kinni, sikutab ning nendib pettunult: "Ei tule lahti"

Loeb koguaeg erinevaid salmikesi lauludest ja neid, mida lasteaias õpetatakse. Aga ta teeb neist oma popuriid. Eriti hoogu läheb, kui on magama minemise aeg. Voodis pikali loeb "Müts pähe kindad kätte....lehvita neid lehvita neid, keeruta neid keeruta, veere sups ahju" Ja on kuulda, kuidas voodiääred kolisevad vastu seina st lehvitatakse ja keerutatakse neid ikka südamest :)

Nalja saab temaga iga päev (nagu ilmselt kõigi 2-aastastega, aga enda oma on ikka kõige ilusam-targem-osavam ja erilisem)

Kommentaare ei ole: