esmaspäev, oktoober 28, 2013

...ja järgi jäi neid 14. Tegelikult küll 14+1+5, aga neid, kellest kasu kah miskit on, on nüüd 14. Sest nad on lihtsalt nii järjekindlad. Mul on mitu päeva järjest pea valutama hakanud, sest olen pidanud ilma mütsita ja t-särgi väel välja tormama ning tegema koledaid hääli ja kätega vehkima  kuni see kari on me aiast eemale peletatud. Aga no nad ei anna ju alla. Ma ei tea, mis õnne nad siit leida lootsid, aga üks neist leidis oma otsa. Ma loodan, et nad kõik nägid seda vähemalt pealt ja ma nüüd edaspidi pääsen nende lõputust ära ajamisest. Sest ausalt, mul on sellest täiesti kopp ees.


Ma tegin kahe päeva jooksul kokku 8 tundi süüa. Üheks söögikorraks ja mitte isegi väga suurele seltskonnale.  Isegi mitte väga suures sortimendis. Ma vist olen üks väga aeglane flegma. Kuigi ma omaarust ikka vihtusin teha. Aa õige, ma pidin vahepeal nutma ju ka. See natuke pidurdas. Ma vist nüüd mõnda aega enam ei viitsi. Kuigi lõppkokkuvõttes see oli isegi seda väärt.  Aga noh oleme ausad - life is too short to stuff mushrooms :)

Ma tegin abikaasale sünnipäevakingituse. Me selles suhtes oleme mõlemad käpardid. Ei oska tema, ei oska mina. Aga seekord, seekord oli teisiti. Nii ma arvasin. Mulle tuli lõpuks idee, millestki, mida ma tean, et ta tahab, aga ise kunagi ei raatsiks osta. Meil on koguaeg mingisugune kokkuhoiu mode peal ka, niiet see oli minujaoks suur väljaminek. Ja ma olin väga uhke enda üle. Isegi elevil. Ja siis päev peale ostu kuulen juhuslikult pealt sellist vestlus, kus tulevase kingisaaja poolt viidatakse põlastavalt, et sellist produkti ei ole tegelikult üldse mõtet osta, et miinimum nõuded sellele produktile algavad 9x kõrgemast hinnaklassist , et peab saama püsti sees seista ja avamerele seiklema minna ja sees tantsida ja saltosid visata jne. Et nagu mida. Mis ma siis nüüd teen sellega, saadan tagasi ja ostan paari tavapäraseid boksereid asemele?  Aga ei, tarisin selle siis ikkagi päevavalgele ja tuli välja, et sobib küll. Et päriselt  ei olegi vaja nii hädasti seal sees nüüd püsti seista või tormisel merel õõtsuda. Et tegelikult  täitsa tore on.
Kommentaare ei ole: